top of page

 HOUSE

 CHECK-IN  +  AGREEMENT 

Hoş geldiniz Değerli Misafirimiz,
Bernadet’te sizinle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Misafirlerimizin sağlığı ve huzur içinde güzel bir tatil geçirmesi önceliğimizdir. COVID-19 küresel salgını nedeniyle misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığının korunmasına yardımcı olmak için ek ve gerekli önlemler alıyoruz, bunun riske atılmaması amacıyla check-in bilgilerinize ek olarak aşağıdaki sorulara da cevap vermenizi rica ederiz. 

Aşağıdaki sorulara cevabınız EVET ise işaretleyniz;

Yukarıdaki soruların herhangi birine cevabınız EVET ise veya vücut sıcaklığınızın yüksek olduğu tespit edildiğinde sizi izolasyon bölümümüze alıp, küresel salgın ile ilgili yasal prosedürleri uygulayacağız. Anlayışınız ve çalışmalarımıza verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz. 

Yukarıda vermiş olduğum bilgilerin doğru olduğunu onaylıyorum. Vücut sıcaklığımın temassız ateş ölçerle ölçülmesine izin veriyorum. Ateşim yüksek çıkarsa ve konaklamam süresince veya sonrasında Covid-19 semptomları göstermem durumunda sorumluluğun kendimde olduğunu, işletmenin belirlediği Covid-19 Acil Durum Aksiyon Planına uyacağımı kabul ve taahhüt ediyorum.

bottom of page